Для того, щоб скачати Voice recorder на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Voice recorder на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Voice recorder
Безкоштовно скачати Voice recorder на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Voice recorder для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Voice recorder на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Voice recorder (Диктофон):

Voice recorder - диктофон, забезпечує високу якість запису без обмеження часу. Ви можете використовувати його як звичайний диктофон для запису голосових заміток і нагадувань, а також ділових зустрічей, інтерв'ю, лекцій, виступів, концертів і т. д.Особливості гри:


  • Вбудований медіа-плеєр
  • Регульована частота
  • Запис у фоновому режимі
  • Вибір джерела звуку

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,8
Голосів: 13

Скачати додаток Voice recorder (Диктофон) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Voice recorder - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Voice recorder для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Диктофон на Android можна без реєстрації і смс!