Для того, щоб скачати Live photo на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Live photo на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Live photo
Безкоштовно скачати Live photo на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Live photo для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Live photo на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Live photo (Живі фотографії):

Live Photo - додаток, за допомогою якого ти зможеш «оживляти» героїв на обкладинках спеціальних зошитів, книжок, блокнотів, на пазлах і т.п. Якщо на картинці є логотип «Live Photo», з усміхненим червоним капелюхом, значить вона чарівна і персонажі на ній оживають. Також можна отримати кілька оживаючих картинок на свій e-mail.

Особливості гри:

  • «Оживаючі» герої
  • Барвисті фото
  • Зручний інтерфейс

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,8
Голосів: 33

Скачати додаток Live photo (Живі фотографії) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Live photo - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Live photo для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Живі фотографії на Android можна без реєстрації і смс!