Для того, щоб скачати Typing test на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Typing test на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Typing test
Безкоштовно скачати Typing test на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Typing test для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Typing test на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Typing test (Швидкість введення):

Typing test - додаток, який дозволяє тестувати швидкість введення на мобільному пристрої. З цією програмою ви дізнаєтеся, як швидко ви можете друкувати. Також дана програма допоможе вам поліпшити швидкість введення тексту на мобільному пристрої. Крім того, ви зможете змагатися на швидкість введення зі своїми друзями.

Особливості гри:

  • Зручний тест
  • Змагання з друзями
  • Простий інтерфейс

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
2,9
Голосів: 3

Скачати додаток Typing test (Швидкість введення) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Typing test - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Typing test для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Швидкість введення на Android можна без реєстрації і смс!