Для того, щоб скачати Genius: Song and Lyrics на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Genius: Song and Lyrics на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Genius: Song and Lyrics
Безкоштовно скачати Genius: Song and Lyrics на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Genius: Song and Lyrics для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Genius: Song and Lyrics на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Genius: Song and Lyrics (Genius 1.0.0):

Genius - унікальний портал, в якому зібрана величезна база даних пісень, текстів для них, а також пояснень майже кожному рядку в пісні.

Програма Genius дозволяє користувачам переглядати великий каталог треків, читати їхні тексти разом з поясненнями, які можна «лайкать» або «дізлайкать». Також пісні можна прослуховувати, якщо до них докладено легальне відео на YouTube або аудіозапис на Soundcloud. Звичайно, сервіс повністю англійською, включаючи пояснення пісень від користувачів і коментарі. На відміну від версії Genius для iOS, додаток для Android поки не дозволяє створювати нові або редагувати існуючі анотації до текстів.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,8
Голосів: 10

Скачати додаток Genius: Song and Lyrics (Genius 1.0.0) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Genius: Song and Lyrics - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Genius: Song and Lyrics для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Genius 1.0.0 на Android можна без реєстрації і смс!