Для того, щоб скачати Read Me на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Read Me на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Read Me
Безкоштовно скачати Read Me на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Read Me для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Read Me на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Read Me (Прочитай мене):

Read Me - спеціальна читалка з функцією оптичного розпізнавання тексту. Програма виділяє слова, тому ваші очі завжди будуть сфокусовані на потрібній ділянці книги. Дана технологія збільшить швидкість і легкість читання. Зробить його більш приємним і ефективним.

Особливості гри:

  • Проста настройка
  • Унікальна технологія
  • Відображення бібліотеки
  • Додаткова інформація

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
7,3
Голосів: 10

Скачати додаток Read Me (Прочитай мене) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Read Me - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Read Me для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Прочитай мене на Android можна без реєстрації і смс!