Для того, щоб скачати Layout from Instagram на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Layout from Instagram на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Layout from Instagram
Безкоштовно скачати Layout from Instagram на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Layout from Instagram для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Layout from Instagram на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Layout from Instagram для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Layout from Instagram для Андроїд.

Опис програми Layout from Instagram (Layout from Instagram 1.2.2):

Новітнє додаток від Instagram дозволяє вам створювати забавні і унікальні колажі з різних своїх фото і ділитися ними зі своїми друзями. Інтуїтивно зрозумілий і простий принцип роботи програми Layout дає вам повний контроль над творчим процесом. Торкніться екрану, щоб створити дзеркальне відображення і перевернути або замінити зображення, утримуйте і перетягніть фото, використовуйте жести для збільшення або зменшення масштабу або використовуйте засоби управління для зміни розміру. Якщо ви займаєтеся редагуванням, у вас є все, щоб залишатися творчим - ви можете розповісти історію, похвалитися новим вбранням або просто склеїти або вибрати навмання різні зображення, а також просто змінити вид своїх звичайних фото, щоб передати настрій або тему.
  • Ви можете змішати до 9 своїх фото відразу, щоб створити забавний персоналізований колаж.
  • Використовуйте вкладку «Лица», щоб швидко знаходити фото з людьми на них.
  • Зупиніть мить в режимі «фотокабіни», зробивши кілька швидких спонтанних знімків.

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,6
Голосів: 11

Скачати додаток Layout from Instagram (Layout from Instagram 1.2.2) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Layout from Instagram - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Layout from Instagram для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Layout from Instagram 1.2.2 на Android можна без реєстрації і смс!