Для того, щоб скачати Tinder на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Tinder на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Tinder
Безкоштовно скачати Tinder на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Tinder для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Tinder на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Tinder для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Tinder для Андроїд.

Опис програми Tinder:

Tinder - це новий класний спосіб знайомитися з цікавими людьми навколо вас. Цей додаток зручний і простий — проведіть по екрану праворуч, щоб поставити лайк, або вліво, щоб перейти до перегляду наступного профілю. У разі виникнення "пари" ви зможете почати переписку, і в слідстві перевести ваше спілкування в реальність.

Особливості гри:

  • Унікальний сервіс
  • Зручний інтерфейс
  • Простий "відбір"
  • Перегляд фотографій

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
9,6
Голосів: 9

Скачати додаток Tinder безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Tinder - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Tinder для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Tinder на Android можна без реєстрації і смс!