Для того, щоб скачати Maps on free на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Maps on free на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Maps on free
Безкоштовно скачати Maps on free на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Maps on free для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Maps on free на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Maps on free (Maps (-) офлайн карти 2.8.3):

Maps (-) офлайн карти - завантажуйте на свій Android-смартфон або планшет вибрані вами карти і використовуйте їх в оффлайновом режимі для навігації. Ви можете закеширувати карту будь-якій місцевості на Землі і потім орієнтуватися без використання інтернету, тільки включивши GPS-модуль гаджета. У вас є можливість вибирати які карти використовувати. При чому ви не обмежені встановленим набором - додаток дозволяє додавати інші джерела карт. Також можна завантажувати GPX-файли з уже прокладеними маршрутами, треками, зазначеними орієнтирами.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,2
Голосів: 60

Скачати додаток Maps on free (Maps (-) офлайн карти 2.8.3) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Maps on free - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Maps on free для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Maps (-) офлайн карти 2.8.3 на Android можна без реєстрації і смс!