Для того, щоб скачати Quick control dock на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Quick control dock на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Quick control dock
Безкоштовно скачати Quick control dock на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Quick control dock для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Quick control dock на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Quick control dock для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Quick control dock для Андроїд.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис програми Quick control dock (Quick Control Dock 1.2.1):

Дозволяє швидко, не відриваючись від серфінгу / гри / листування включити або вимкнути Bluetooth, Wi-Fi, відрегулювати яскравість, переключити грає трек.
ТІЛЬКИ ДЛЯ ANDROID 4.1 І ВИЩЕ!
Quick Control Dock - програма, що дозволяє вам за лічені секунди виконувати дії, які вам найчастіше необхідні на телефоні.
Вона запускається так само, як і Google Now - а, значить, легко доступна, чим би ви не займалися на телефоні.
Ви можете включити і вимкнути Wi-Fi, Bluetooth, мобільний інтернет, звук, а також автоповорот екрану.
До того ж ви можете вибрати 4 найбільш використовуваних додатки, і запускати їх з будь-якого місця - вони всього лише в одному свайпа вліво від швидких налаштувань.
Якщо ж раптом вам необхідно переключитися на іншу Wi-Fi мережу, або змінити рінгтон - то і тут Quick Control Dock вам допоможе! За довгому якщо натиснути на піктограму відкриється сторінка необхідних вам налаштувань.
Крім того, за допомогою Quick Control Dock ви можете управляти музикою. УВАГА: Необхідно, щоб плеєр підтримував управління за допомогою медіа-кнопок АБО за допомогою екрану блокування.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 51

Скачати додаток Quick control dock (Quick Control Dock 1.2.1) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Quick control dock - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Quick control dock для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Quick Control Dock 1.2.1 на Android можна без реєстрації і смс!