Для того, щоб скачати M: Notes на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати M: Notes на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
M: Notes
Безкоштовно скачати M: Notes на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток M: Notes для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми M: Notes на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми M: Notes (M: Нотатки):

M: Notes - створюйте прості замітки і нанесіть їх на карту. Відзначайте важливі зустрічі закріпивши нагадування за вказаною адресою. Додайте до нотаток теги щоб швидко знаходити важливі записи за ключовими словами. Створюйте резервні копії щоб синхронізувати всі ваші пристрої.

Особливості гри:

  • Кольорові мітки
  • Оновлювані карти
  • Підтримка ключових слів
  • Швидке резервне копіювання

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,0
Голосів: 8

Скачати додаток M: Notes (M: Нотатки) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати M: Notes - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму M: Notes для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати M: Нотатки на Android можна без реєстрації і смс!