Для того, щоб скачати Root explorer на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Root explorer на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Root explorer
Безкоштовно скачати Root explorer на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Root explorer для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Root explorer на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Root explorer для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Root explorer для Андроїд.
Додаток Root explorer для Android.
Програма Root explorer на Android.

Опис програми Root explorer (Root Explorer 3.3.5):

Root Explorer є неперевершеним диспетчером файлів для користувачів, що володіють правами root. Доступ до всієї файлової системи Android (включаючи папку з труднонаходімимі даними!).

Функції включають в себе підтримку множинних вкладок, Google Drive, Box, Dropbox і мережі (SMB), підтримку SQLite Database Viewer, текстовий редактор, створення та розпакування ZIP- або tar / GZIP-файлів, розпакування RAR-архівів, множинний вибір, виконання скриптів , пошук, перемонтування, права доступу, закладки, відправлення файлів (через електронну пошту, Bluetooth і т.д.), ескізи зображень, програму перегляду APK довічних файлів XML, зміна власника / групи файлів, створення символічного посилання, функція "Відкрити за допомогою », MD5, створення ярликів.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,9
Голосів: 319

Скачати додаток Root explorer (Root Explorer 3.3.5) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Root explorer - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Root explorer для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Root Explorer 3.3.5 на Android можна без реєстрації і смс!