Для того, щоб скачати Photomath на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Photomath на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Photomath
Безкоштовно скачати Photomath на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Photomath для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Photomath на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Photomath для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Photomath для Андроїд.

Опис програми Photomath (PhotoMath 1.0.1):

PhotoMath - це найрозумніший в світі калькулятор, який використовує камеру смартфона! Просто наведіть камеру на задачку, і PhotoMath відразу ж видасть відповідь.

Приєднуйтесь до мільйонів користувачів по всьому світу, і спростите процес навчання, який стане більш швидким і приємним. Ви можете застосовувати його, коли зіткнетеся з завданням, яка вам не під силу. Натисніть на кнопку Кроки, і вам буде показано покрокове рішення! Внизу ви зможете переглянути весь перелік математичних задач, які вирішує наш додаток. Учні можуть використовувати додаток як допоміжний інструмент, а батьки, в свою чергу, миттєво перевіряти домашню роботу своїх дітей. PhotoMath - це Ваш вчитель математики в кишені! :)

У PhotoMath доступні рішення задач з корінням, дробом, з простими арифметичними діями і лінійними рівняннями, а також деякими логарифмами. Розробники постійно працюють над додатковим функціоналом і над впровадженням методів, що полегшують процес вивчення математики.

З рукописним текстом PhotoMath поки не працює, тільки з надрукованими з підручників.

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
8,6
Голосів: 81

Скачати додаток Photomath (PhotoMath 1.0.1) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет

Відгуки про програму Photomath (PhotoMath 1.0.1)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: