Для того, щоб скачати Photomath на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Photomath на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Photomath
Безкоштовно скачати Photomath на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Photomath для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Photomath на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Photomath для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Photomath для Андроїд.

Опис програми Photomath (PhotoMath 1.0.1):

PhotoMath - це найрозумніший в світі калькулятор, який використовує камеру смартфона! Просто наведіть камеру на задачку, і PhotoMath відразу ж видасть відповідь.

Приєднуйтесь до мільйонів користувачів по всьому світу, і спростите процес навчання, який стане більш швидким і приємним. Ви можете застосовувати його, коли зіткнетеся з завданням, яка вам не під силу. Натисніть на кнопку Кроки, і вам буде показано покрокове рішення! Внизу ви зможете переглянути весь перелік математичних задач, які вирішує наш додаток. Учні можуть використовувати додаток як допоміжний інструмент, а батьки, в свою чергу, миттєво перевіряти домашню роботу своїх дітей. PhotoMath - це Ваш вчитель математики в кишені! :)

У PhotoMath доступні рішення задач з корінням, дробом, з простими арифметичними діями і лінійними рівняннями, а також деякими логарифмами. Розробники постійно працюють над додатковим функціоналом і над впровадженням методів, що полегшують процес вивчення математики.

З рукописним текстом PhotoMath поки не працює, тільки з надрукованими з підручників.

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,3
Голосів: 112

Скачати додаток Photomath (PhotoMath 1.0.1) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Photomath - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Photomath для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати PhotoMath 1.0.1 на Android можна без реєстрації і смс!