Для того, щоб скачати Wizz air на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Wizz air на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Wizz air
Безкоштовно скачати Wizz air на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Wizz air для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Wizz air на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Wizz air:

Wizz Air - додаток, який допоможе вам подорожувати з задоволенням. Цей додаток дозволить вам дізнаватися про низькі ціни на авіарейси, проводити бронювання, перевіряти розклад і дізнаватися про всі основні події, пов'язані з вашим рейсом.

Особливості гри:

  • Зручний інтерфейс
  • Хроніка подій
  • Посадковий талон в додатку
  • Багатомовний додаток

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
10
Голосів: 3

Скачати додаток Wizz air безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Wizz air - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Wizz air для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Wizz air на Android можна без реєстрації і смс!