Для того, щоб скачати Screen test на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Screen test на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Screen test
Безкоштовно скачати Screen test на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Screen test для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Screen test на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Screen test (Screen Tester 1.0.0):

Проста утиліта для пошуку битих і застряглих пікселів на екрані. Можливості: почергове повноекранне відображення наступних квітів на максимальній яскравості: білого, чорного, сірого, червоного, зеленого, синій, жовтий, пурпурний, морської хвилі (cyan).
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
2,8
Голосів: 13

Скачати додаток Screen test (Screen Tester 1.0.0) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Screen test - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Screen test для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Screen Tester 1.0.0 на Android можна без реєстрації і смс!