Для того, щоб скачати Mi: Launcher на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Mi: Launcher на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Mi: Launcher
Безкоштовно скачати Mi: Launcher на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Mi: Launcher для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Mi: Launcher на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Mi: Launcher (Mi: Лаунчер):

Mi: Launcher - красива і повністю настроюється оболонка для вашого смартфона. Лаунчер виконаний в мінімалістичному стилі. Всі іконки меню мають спеціальні контурні підкладки, тому всі кути згладжені. Стандартна бібліотека містить спеціально підібрані шпалери, які ідеально доповнюють графічний стиль лаунчер.

Особливості гри:

  • підтримка віджетів
  • Нескінченна прокрутка
  • Настроюється розмір іконок
  • Можливість приховувати додатки

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 82

Скачати додаток Mi: Launcher (Mi: Лаунчер) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Mi: Launcher - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Mi: Launcher для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Mi: Лаунчер на Android можна без реєстрації і смс!