Для того, щоб скачати Kids safe video player - YouTube parental controls на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Kids safe video player - YouTube parental controls на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Kids safe video player - YouTube parental controls
Безкоштовно скачати Kids safe video player - YouTube parental controls на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Kids safe video player - YouTube parental controls для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Kids safe video player - YouTube parental controls на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Kids safe video player - YouTube parental controls для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Kids safe video player - YouTube parental controls для Андроїд.

Опис програми Kids safe video player - YouTube parental controls (Відеоплеєр для дітей - Батьківський контроль YouTube):

Kids safe video player - це додаток для перегляду відео на YouTube з блокуванням від дітей. З цим додатком ваша дитина не зайде на "непотрібне" йому відео, адже в ньому доступні лише дитячі відео. До того ж, ви самі можете налаштувати список тих відео/жанрів, які дитина може дивитися.

Особливості гри:

  • Перегляд безпечних відео
  • Свій плейлист YouTube
  • Сканер пристрою
  • Блокування медіа-контролера
  • Простий і зрозумілий інтерфейс

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 3

Скачати додаток Kids safe video player - YouTube parental controls (Відеоплеєр для дітей - Батьківський контроль YouTube) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Kids safe video player - YouTube parental controls - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Kids safe video player - YouTube parental controls для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Відеоплеєр для дітей - Батьківський контроль YouTube на Android можна без реєстрації і смс!