Для того, щоб скачати Edge screen: Sidebar launcher & edge music player на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Edge screen: Sidebar launcher & edge music player на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Edge screen: Sidebar launcher & edge music player
Безкоштовно скачати Edge screen: Sidebar launcher & edge music player на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Edge screen: Sidebar launcher & edge music player для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Edge screen: Sidebar launcher & edge music player на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Edge screen: Sidebar launcher & edge music player для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Edge screen: Sidebar launcher & edge music player для Андроїд.

Опис програми Edge screen: Sidebar launcher & edge music player (Edge screen: Бічна панель і музичний програвач):

screen Edge - зручний лаунчер бічної панелі. Дана програма дозволяють запускати улюблені програми, перемикати налаштування, дзвонити, контролювати відтворення музики, перевірте календар, і навіть надає доступ до папок і файлів. Причому все це можливо прямо з бічної панелі.

Особливості гри:

  • "Округлений" екран
  • Безліч функцій
  • Швидка робота
  • Широке налаштування інтерфейсу

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,6
Голосів: 9

Скачати додаток Edge screen: Sidebar launcher & edge music player (Edge screen: Бічна панель і музичний програвач) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Edge screen: Sidebar launcher & edge music player - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Edge screen: Sidebar launcher & edge music player для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Edge screen: Бічна панель і музичний програвач на Android можна без реєстрації і смс!