Для того, щоб скачати StrongLifts 5x5: Workout gym log & Personal trainer на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати StrongLifts 5x5: Workout gym log & Personal trainer на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
StrongLifts 5x5: Workout gym log & Personal trainer
Безкоштовно скачати StrongLifts 5x5: Workout gym log & Personal trainer на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток StrongLifts 5x5: Workout gym log & Personal trainer для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми StrongLifts 5x5: Workout gym log & Personal trainer на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки StrongLifts 5x5: Workout gym log & Personal trainer для Андроїд. Робочий процес.
Скачати StrongLifts 5x5: Workout gym log & Personal trainer для Андроїд.

Опис програми StrongLifts 5x5: Workout gym log & Personal trainer (StrongLifts 5x5: Журнал тренувань і персональний тренер):

StrongLifts 5x5 - сама проста та зручна программа для того, щоб привести себе в форму і накачати м'язи. Ця програма пропонує вам лише три вправи, три рази на тиждень по 45 хвилин на тренування. Крім того, вона сама встановить вам необхідні вправи, виходячи з аналізу даних і результатів попередніх тренувань.

Особливості гри:

  • Зручний формат тренувань
  • Звіти про вагу і тренування
  • Персональні графіки
  • Персоналізація додатку
  • Простий і інтуїтивно зрозумілий дизайн

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
1,0
Голосів: 1

Скачати додаток StrongLifts 5x5: Workout gym log & Personal trainer (StrongLifts 5x5: Журнал тренувань і персональний тренер) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати StrongLifts 5x5: Workout gym log & Personal trainer - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму StrongLifts 5x5: Workout gym log & Personal trainer для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати StrongLifts 5x5: Журнал тренувань і персональний тренер на Android можна без реєстрації і смс!