Для того, щоб скачати SuperBeam: WiFi direct share на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати SuperBeam: WiFi direct share на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
SuperBeam: WiFi direct share
Безкоштовно скачати SuperBeam: WiFi direct share на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток SuperBeam: WiFi direct share для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми SuperBeam: WiFi direct share на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки SuperBeam: WiFi direct share для Андроїд. Робочий процес.
Скачати SuperBeam: WiFi direct share для Андроїд.
Додаток SuperBeam: WiFi direct share для Android.
Програма SuperBeam: WiFi direct share на Android.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис програми SuperBeam: WiFi direct share (SuperBeam 4.1.3):

SuperBeam - це проста програма для Android, яка дозволяє швидко обмінюватися будь-якими файлами з іншим смартфоном через функцію Wi-Fi Direct Share. Досить просканувати QR-код або піднести смартфони один до одного (NFC), щоб гаджети швидко створили унікальну Wi-Fi мережу для прямого обміну файлами.

Розробкою програми займається Majed Alhajry, і нам абсолютно незрозуміло, чому таке корисне додаток не встановлюється за умовчанням в усі Android-смартфони. Головна проблема сучасних смартфонів полягає в виробниках - LG, Samsung, Sony, HTC і так далі. Кожен з цих виробників створив свою унікальну програму для обміну файлами по Wi-Fi, яка може працювати тільки з іншими такими ж пристроями і в рідкісних випадках з пристроями інших виробників.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,2
Голосів: 31

Скачати додаток SuperBeam: WiFi direct share (SuperBeam 4.1.3) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати SuperBeam: WiFi direct share - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму SuperBeam: WiFi direct share для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати SuperBeam 4.1.3 на Android можна без реєстрації і смс!