Для того, щоб скачати Speed Camera Radar на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Speed Camera Radar на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Speed Camera Radar
Безкоштовно скачати Speed Camera Radar на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Speed Camera Radar для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Speed Camera Radar на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Speed Camera Radar (Радар детектор):

Speed Camera Radar - додаток для виявлення дорожніх швидкісних камер. Дані, які отримують користувачі синхронізується з сервером, тому ви завжди будете отримувати найсвіжішу інформацію. Звуковий сигнал також повідомить вас, якщо на дорозі будуть присутні ями, лежачі поліцейські або приховані камери в світлофорах.

Особливості гри:

  • Підтримка жестів
  • Фільтр небезпек
  • Загальна база даних
  • Ручне введення позначок

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,5
Голосів: 23

Скачати додаток Speed Camera Radar (Радар детектор) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Speed Camera Radar - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Speed Camera Radar для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Радар детектор на Android можна без реєстрації і смс!