Для того, щоб скачати Adguard на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Adguard на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Adguard
Безкоштовно скачати Adguard на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Adguard для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Adguard на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Adguard (Адгуард):

Adguard - шукайте інформацію і проводите час в інтернеті з комфортом. Потужний фільтр видалить всю рекламу, заблокує завантаження заражених вірусом файлів і забезпечить повну анонімність в мережі. Переглядайте улюблені сайти не побоюючись за збереження вашого пристрою.

Особливості гри:

  • Підвищення безпеки
  • Автоматична настройка
  • Система захисту та очищення
  • Зручна настройка фільтрації

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 104

Скачати додаток Adguard (Адгуард) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Adguard - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Adguard для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Адгуард на Android можна без реєстрації і смс!