Для того, щоб скачати Foursquare на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Foursquare на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Foursquare
Безкоштовно скачати Foursquare на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Foursquare для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Foursquare на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Foursquare:

Foursquare - соціальна мережа з функцією геопозиціонування. Foursquare цілком присвячений пошуку чудових місць в будь-якій частині планети. Додаток запам'ятовує ваші смаки і показує вам виключно місця, які вам сподобаються. При кожному пошуку будуть враховуватися ваші смаки, оцінки закладів, а також пропозиції від ваших друзів.

Особливості гри:

  • Запам'ятовує ваші вподобання
  • Персональні рекомендації
  • Величезна кількість закладів

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
0,0
Голосів: 1

Скачати додаток Foursquare безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Foursquare - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Foursquare для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Foursquare на Android можна без реєстрації і смс!