Для того, щоб скачати Slack на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Slack на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Slack
Безкоштовно скачати Slack на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Slack для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Slack на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Slack (Слак):

Slack - відмінна програма для ефективної організації колективної роботи в офісі. Створюйте робочу кімнату і додайте користувачів. Розподіляйте теми і призначайте учасників обговорення. Використовуйте центральну базу знань щоб відслідковувати всю історію листувань.

Особливості гри:

  • Центральна база знань
  • Швидкий обмін документами
  • Швидка організація розмов
  • Підтримка повідомлень і дзвінків

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,9
Голосів: 13

Скачати додаток Slack (Слак) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Slack - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Slack для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Слак на Android можна без реєстрації і смс!