Для того, щоб скачати Speedometer на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Speedometer на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Speedometer
Безкоштовно скачати Speedometer на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Speedometer для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Speedometer на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Speedometer (Спідометр):

Speedometer - допоможе перетворити ваш смартфон в повнофункціональний аналоговий/цифровий спідометр. В той же час цей додаток сигналізує про перевищення швидкості, щоб уберегти вас від можливих штрафів. Додаток підтримує різні масштаби швидкості, включаючи кілометри на годину, метри в секунду, милі на годину, а також вимірювання швидкості у вузлах.Особливості гри:


  • Повнофункціональний спідометр
  • Сигналізація швидкості
  • Простота використання

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 24

Скачати додаток Speedometer (Спідометр) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Speedometer - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Speedometer для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Спідометр на Android можна без реєстрації і смс!