Для того, щоб скачати Link2SD на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Link2SD на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Link2SD
Безкоштовно скачати Link2SD на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Link2SD для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Link2SD на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Link2SD для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Link2SD для Андроїд.

Опис програми Link2SD (Link2SD 4.0.12):

Дозволяє переносити на SD-карту тільки ті додатки, які вибере користувач, тобто на відміну від скрипта app2sd не переносить всю папку / data / app, а тільки вибрані apk. Управління додатками здійснюється в самій програмі. Для перенесення apk на SD-карту пам'яті виділяємо його і вибираємо пункт Create link. Також є можливість вибирати переносити Dalvik-cache. Навіть без перенесення кеша ефект від програми досить відчутний. Плюсом є те, що Link2SD ставиться як пакет, тобто не треба копіювати файли в терміналі і запускати скрипти.

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,5
Голосів: 88

Скачати додаток Link2SD (Link2SD 4.0.12) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Link2SD - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Link2SD для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Link2SD 4.0.12 на Android можна без реєстрації і смс!