Для того, щоб скачати BlaBlaCar на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати BlaBlaCar на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
BlaBlaCar
Безкоштовно скачати BlaBlaCar на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток BlaBlaCar для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми BlaBlaCar на Андроїд телефон або планшет.
Завантаження відео...

Опис програми BlaBlaCar (BlaBlaCar - Пошук попутників 4.1.21):

Почніть заощаджувати на міжміських поїздках з BlaBlaCar, кращим безкоштовним додатком, що дозволяє вигідно дістатися з пункту А в пункт Б.
BlaBlaCar об'єднує водіїв, у яких є вільні місця в машині, з пасажирами, яким шляхом. Знайдіть або запропонуйте поїздку і подорожуйте в компанії надійних попутників, які розділять витрати на паливо.> Знаходиться ПОЇЗДКИ (якщо ви пасажир): Кожен день доступні тисячі пропозицій від водіїв за неймовірними цінами і будь-яких напрямах. Середні ціни по деяких популярних маршрутах: Москва - Санкт-Петербург 800 руб., Москва - Нижній Новгород 450 руб., Москва - Воронеж 550 руб. Це дешевше, ніж на поїзді, і набагато зручніше, ніж на автобусі.
> Додає ПОЇЗДКИ (якщо ви водій): Чи плануєте поїхати в інше місто на своєму авто? Поділіться вільними місцями з пасажирами, які оплатять ваш бензин! (Будь ласка, майте на увазі, що сервіс BlaBlaCar створений не для комерційного використання і заробітку, а лише для того, щоб водії мали можливість компенсувати свої витрати на поїздки. Тому кількість пропонованих місць і вартість кожного місця обмежуються.)
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
8,3
Голосів: 6

Скачати додаток BlaBlaCar (BlaBlaCar - Пошук попутників 4.1.21) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет

Відгуки про програму BlaBlaCar (BlaBlaCar - Пошук попутників 4.1.21)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: