Для того, щоб скачати Snapseed на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Snapseed на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Snapseed
Безкоштовно скачати Snapseed на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Snapseed для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Snapseed на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Snapseed для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Snapseed для Андроїд.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис програми Snapseed:

Snapseed - додаток для професійної обробки фотознімків. Робіть ваші фотографії унікальними завдяки великій кількості фільтрів і ефектів: розмиття, HDR, вінтаж, ретро та інші. Якщо отриманий результат вас не задовольнить, можна видалити один з ефектів, залишивши при цьому інші. Послідовність застосованих дій можна зберегти в обраний список і автоматично застосовувати до інших фото.

Особливості гри:

  • Обмін результатами з друзями
  • багатий функціонал
  • Простота використання


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,8
Голосів: 36

Скачати додаток Snapseed безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Snapseed - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Snapseed для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Snapseed на Android можна без реєстрації і смс!