Для того, щоб скачати HD scope на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати HD scope на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
HD scope
Безкоштовно скачати HD scope на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток HD scope для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми HD scope на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми HD scope (HD кордони):

HD scope - додаток, який здатен передавати зображення по мережі Wi-Fi. Тобто з цим додатком ви зможете знімати те, що відбувається і транслювати його своїм друзям та знайомим. Однак у цього додатка є і маса інших прикладів використання: перевірка трубопроводів, медичне тестування, камера заднього виду і так далі.

Особливості гри:

  • Передача зображення по мережі WiFi
  • Вибір якості трансляції
  • Простий і зручний інтерфейс

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,3
Голосів: 7

Скачати додаток HD scope (HD кордони) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати HD scope - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму HD scope для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати HD кордони на Android можна без реєстрації і смс!