Для того, щоб скачати Viber на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Viber на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Viber
Безкоштовно скачати Viber на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Viber для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Viber на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Viber для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Viber для Андроїд.
Додаток Viber для Android.
Програма Viber на Android.

Опис програми Viber (Viber 5.5.1.556):

Viber - це можливість зв'язатися з ким завгодно в будь-якій країні. Безкоштовно. Більш 573 мільйонів користувачів Viber в усьому світі безкоштовно дзвонять один одному, обмінюються повідомленнями в чаті, фотографіями і відео з WiFi або 3G.

Viber Out - це можливість дзвонити абонентам стаціонарного та мобільного зв'язку, у яких ще немає Viber, за низькими таріфам.Ваш ідентифікатор (ID) в Viber - це ваш номер телефону. Додаток синхронізується зі списком контактів у вашому мобільному, автоматично визначаючи, хто з друзів вже є в Viber.

Viber доступний для безлічі смартфонів і платформ. Залишайтеся на зв'язку з друзями з будь-якого пристрою!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,0
Голосів: 363

Скачати додаток Viber (Viber 5.5.1.556) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Viber - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Viber для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Viber 5.5.1.556 на Android можна без реєстрації і смс!