Для того, щоб скачати Remind me на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Remind me на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Remind me
Безкоштовно скачати Remind me на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Remind me для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Remind me на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Remind me (Нагадай мені):

Remind me - простий додаток з однією функцією, що відображає нагадування в статус барі. Так само, залежно від телефону, відображає нагадування і на екрані блокування. Цей додаток разработно для тих, хто часто забуває робити потрібні речі або просто не хоче пропустити щось важливе.Особливості гри:


  • Простий інтерфейс
  • Нагадування в статус барі
  • Установка вібрації і звуку

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
10
Голосів: 7

Скачати додаток Remind me (Нагадай мені) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Remind me - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Remind me для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Нагадай мені на Android можна без реєстрації і смс!