Для того, щоб скачати Drum pads guru на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Drum pads guru на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Drum pads guru
Безкоштовно скачати Drum pads guru на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Drum pads guru для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Drum pads guru на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Drum pads guru (Drum pads гуру):

Drum Pads Guru - це семплер і драм педи для створення музичних треків в різних стилях. Створюй музику, використовуючи готові пресети. Складай, змагайся з друзями в майстерності бітмейкінга. Додаток відрізняється легким керуванням і розділом педів за кольорами, що значно полегшить створення нових шедеврів.

Особливості гри:

  • Запис треків
  • 2 режима роботи
  • Велика бібліотека звуків
  • Уроки для початківців

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,7
Голосів: 16

Скачати додаток Drum pads guru (Drum pads гуру) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Drum pads guru - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Drum pads guru для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Drum pads гуру на Android можна без реєстрації і смс!