Для того, щоб скачати World map atlas на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати World map atlas на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
World map atlas
Безкоштовно скачати World map atlas на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток World map atlas для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми World map atlas на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми World map atlas (Карта світу atlas):

World map atlas - чудове джерело інформації про країни у світі. Тепер ви можете дізнатися про світ читаючи на своїй рідній мові. У додатку присутня докладна інформація про більш ніж 250 країн. В будь-який момент ви зможете дізнатися інформацію про столицю необхідної країни, побачити її прапор і дізнатися багато нового про демографію, транспорт та економіку.Особливості гри:


  • Багатомовний додаток
  • Докладна інформація про країни
  • Карти країн
  • Зручна навігація

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,7
Голосів: 23

Скачати додаток World map atlas (Карта світу atlas) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати World map atlas - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму World map atlas для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Карта світу atlas на Android можна без реєстрації і смс!