Для того, щоб скачати Photo lab на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Photo lab на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Photo lab
Безкоштовно скачати Photo lab на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Photo lab для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Photo lab на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Photo lab для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Photo lab для Андроїд.

Опис програми Photo lab (Pho.to Lab 2.0.165):

Pho.to Lab - унікальний редактор фотографій для Android, за допомогою якого ви зможете створювати незвичайні зображення з фотографіями своїх друзів і родичів, ну і звичайно ж зі своїми фото. В арсеналі програми більше 450 спецефектів, включаючи різноманітні рамки, художні фільтри, колажі. Ви зможете в кілька тапов створити зображення Рембо з особою свого сусіда, обличчя своєї дівчини помістити на картину в інтер'єрі музею, а себе улюбленого розмістити на сто доларовій купюрі замість Бенджаміна Франкліна. Є також колажі, для яких використовується кілька вихідних фотографій, де можна розмістити себе з дівчиною або всіх своїх друзів відразу.
Готовий колаж можна зберегти на карту пам'яті, відправити електронною поштою або MMS, встановити в якості шпалер або фотографії для контакту.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
7,2
Голосів: 155

Скачати додаток Photo lab (Pho.to Lab 2.0.165) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет

Відгуки про програму Photo lab (Pho.to Lab 2.0.165)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: