Для того, щоб скачати Photo lab на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Photo lab на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Photo lab
Безкоштовно скачати Photo lab на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Photo lab для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Photo lab на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Photo lab для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Photo lab для Андроїд.

Опис програми Photo lab (Pho.to Lab 2.0.165):

Pho.to Lab - унікальний редактор фотографій для Android, за допомогою якого ви зможете створювати незвичайні зображення з фотографіями своїх друзів і родичів, ну і звичайно ж зі своїми фото. В арсеналі програми більше 450 спецефектів, включаючи різноманітні рамки, художні фільтри, колажі. Ви зможете в кілька тапов створити зображення Рембо з особою свого сусіда, обличчя своєї дівчини помістити на картину в інтер'єрі музею, а себе улюбленого розмістити на сто доларовій купюрі замість Бенджаміна Франкліна. Є також колажі, для яких використовується кілька вихідних фотографій, де можна розмістити себе з дівчиною або всіх своїх друзів відразу.
Готовий колаж можна зберегти на карту пам'яті, відправити електронною поштою або MMS, встановити в якості шпалер або фотографії для контакту.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,8
Голосів: 197

Скачати додаток Photo lab (Pho.to Lab 2.0.165) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Photo lab - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Photo lab для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Pho.to Lab 2.0.165 на Android можна без реєстрації і смс!