Для того, щоб скачати Android pay на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Android pay на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Android pay
Безкоштовно скачати Android pay на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Android pay для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Android pay на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Android pay:

Android Pay - зручна утиліта, яка дозволяє оплачувати покупки за допомогою вашого смартфона. Крім того, при оплаті замість номера картки використовується номер віртуального рахунку, тому ваша платіжна інформація залишається в безпеці.

Особливості гри:

  • Зручний інтерфейс
  • Віртуальний рахунок
  • Безпечна оплата
  • Простий дизайн

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
8,0
Голосів: 10

Скачати додаток Android pay безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Android pay - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Android pay для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Android pay на Android можна без реєстрації і смс!