Для того, щоб скачати Cardboard на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Cardboard на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Cardboard
Безкоштовно скачати Cardboard на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Cardboard для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Cardboard на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Cardboard:

Cardboard - відкриває двері у світ віртуальної реальності на вашому смартфоні. За допомогою програми Cardboard ви зможете налаштувати свої VR-окуляри, знайти програми віртуальної реальності, дивитися кліпи і фільми, а також багато іншого.

Особливості гри:

  • Перегляд вулиць всього світу
  • Екскурсії
  • Арктичні пейзажі
  • Перегляд панорамних знімків

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,0
Голосів: 12

Скачати додаток Cardboard безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Cardboard - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Cardboard для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Cardboard на Android можна без реєстрації і смс!