Для того, щоб скачати FBReader на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати FBReader на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
FBReader
Безкоштовно скачати FBReader на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток FBReader для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми FBReader на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки FBReader для Андроїд. Робочий процес.
Скачати FBReader для Андроїд.

Опис програми FBReader (FBReader 2.6 beta 7):

FBReader - програма для читання електронних книг в форматах fb2 (.zip), ePub, mobi, rtf, plain text. Для читання PDF встановіть FBReader PDF plugin (https://play.google.com/store/apps/details?id=org.geometerplus.fbreader.plugin.pdf). Швидка, всі параметри налаштовуються. Починаючи з версії 2.0, FBReader підтримує синхронізацію колекції книг і / або з книжкової мережею FBReader®. Синхронізація вимкнена за замовчуванням, зайдіть в каталог налаштувань, щоб включити її і вибрати, що і коли синхронізувати.

Особливості гри:
 • Дозволяє використовувати власні фони для читання (покладіть файли фонів в / sdacrd / Wallpapers), будь-які TTF / OTF шрифти (відповідно, / sdcard / Fonts).
 • FBReader автоматично розставляє переноси в книгах.
 • Дозволяє швидко подивитися значення слова в зовнішніх словниках. Підтримуються ColorDict, все словники Slovoed (і інші словники від Paragon), Fora Dictionary, FreeDictionary.Org, LEO Dictionary.
 • Працює з обома екранами YotaPhone.
 • Книги можна завантажувати з мережі, купувати на LitRes.Ru (прямо з програми!), Просто покласти на карту пам'яті в каталог / sdcard / Books. Можна підключати власні OPDS-каталоги.

  Поділитися с друзями
  Сподобалась гра?
  7,1
  Голосів: 13

  Скачати додаток FBReader (FBReader 2.6 beta 7) безкоштовно

  Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
  Вибрати телефон/планшет

  Відгуки про програму FBReader (FBReader 2.6 beta 7)

  Скасувати
  Змінити
  Виберіть телефон: