Для того, щоб скачати FBReader на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати FBReader на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
FBReader
Безкоштовно скачати FBReader на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток FBReader для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми FBReader на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки FBReader для Андроїд. Робочий процес.
Скачати FBReader для Андроїд.

Опис програми FBReader (FBReader 2.6 beta 7):

FBReader - програма для читання електронних книг в форматах fb2 (.zip), ePub, mobi, rtf, plain text. Для читання PDF встановіть FBReader PDF plugin (https://play.google.com/store/apps/details?id=org.geometerplus.fbreader.plugin.pdf). Швидка, всі параметри налаштовуються. Починаючи з версії 2.0, FBReader підтримує синхронізацію колекції книг і / або з книжкової мережею FBReader®. Синхронізація вимкнена за замовчуванням, зайдіть в каталог налаштувань, щоб включити її і вибрати, що і коли синхронізувати.

Особливості гри:
 • Дозволяє використовувати власні фони для читання (покладіть файли фонів в / sdacrd / Wallpapers), будь-які TTF / OTF шрифти (відповідно, / sdcard / Fonts).
 • FBReader автоматично розставляє переноси в книгах.
 • Дозволяє швидко подивитися значення слова в зовнішніх словниках. Підтримуються ColorDict, все словники Slovoed (і інші словники від Paragon), Fora Dictionary, FreeDictionary.Org, LEO Dictionary.
 • Працює з обома екранами YotaPhone.
 • Книги можна завантажувати з мережі, купувати на LitRes.Ru (прямо з програми!), Просто покласти на карту пам'яті в каталог / sdcard / Books. Можна підключати власні OPDS-каталоги.

  Поділитися с друзями
  Сподобалась гра?
  3,8
  Голосів: 14

  Скачати додаток FBReader (FBReader 2.6 beta 7) безкоштовно

  Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
  Вибрати телефон/планшет
  Скасувати
  Змінити
  Виберіть телефон:
  Інформація про сторінку:

  Скачати FBReader - apk на телефон або планшет.

  Ви можете скачати програму FBReader для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати FBReader 2.6 beta 7 на Android можна без реєстрації і смс!