Для того, щоб скачати After focus на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати After focus на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
After focus
Безкоштовно скачати After focus на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток After focus для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми After focus на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки After focus для Андроїд. Робочий процес.
Скачати After focus для Андроїд.

Опис програми After focus (AfterFocus 1.7.2):

AfterFocus - AfterFocus додасть професійний вид аматорським фотознімках.

опис:
Одним з основних переваг сучасних портативних пристроїв, є потужна вбудована камера, що дозволяє виготовляти досить якісні аматорські фото. А невелика мобільний додаток під назвою AfterFocus дозволить домогтися ще більш вражаючих результатів. За допомогою цього інструменту любителі зможуть робити знімки зі злегка розмитим фоном, відрізнити від фотографій, знятих на дорогу дзеркальну камеру. AutoFocus дозволить користувачеві власноруч вибрати ділянку зображення або групу об'єктів, які повинні залишатися в фокусі, після чого автоматично «розмаже» фон за допомогою ефекту Motion Blur. Користувачі зможуть налаштовувати параметри застосовуваних спецефектів, використовувати різноманітні додаткові фільтри, а також додавати наклейки з підписами. Додаток вже встигло завоювати популярність серед власників смартфонів і планшетів на базі iOS, а недавно розробники з MotionOne представили на суд громадськості версію продукту для платформи Android.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,6
Голосів: 115

Скачати додаток After focus (AfterFocus 1.7.2) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати After focus - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму After focus для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати AfterFocus 1.7.2 на Android можна без реєстрації і смс!