Для того, щоб скачати Orfox на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Orfox на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Orfox
Безкоштовно скачати Orfox на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Orfox для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Orfox на Андроїд телефон або планшет.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис програми Orfox:

Orfox - це мобільна версія браузера Tor для доступу до сайтів .onion. З його допомогою можна сидіти в інтернеті повністю анонімно. У програмі є можливість вибирати рівень конфіденційності при інтернет-серфінгу: «стандартний», «безпечний» і «найбільш безпечний». Все дуже просто і розраховано на те, що власники мобільних пристроїв не будуть розбиратися в тонкощах налаштування Tor.

Особливості гри:

  • Простий веб-браузер
  • Анонімність в інтернеті
  • Вибір ступеня конфіденційності

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,0
Голосів: 6

Скачати додаток Orfox безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Orfox - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Orfox для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Orfox на Android можна без реєстрації і смс!