Для того, щоб скачати PDF Reader на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати PDF Reader на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
PDF Reader
Безкоштовно скачати PDF Reader на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток PDF Reader для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми PDF Reader на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми PDF Reader:

PDF Reader - один із кращих інструментів для читання. З його допомогою можна легко відкривати всі книги на телефоні і керувати ними (гортати сторінки, створювати закладки, закривати книги і т.п.) Крім того, цей додаток підтримує такі формати електронних книг: PDF, DjVu, XPS і FictionBook.

Особливості гри:

  • Підтримує основні формати
  • Кілька режимів підсвічування
  • Підключення словників
  • Автолистание сторінок

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,9
Голосів: 20

Скачати додаток PDF Reader безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати PDF Reader - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму PDF Reader для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати PDF Reader на Android можна без реєстрації і смс!