Для того, щоб скачати Magnet unlocker на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Magnet unlocker на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Magnet unlocker
Безкоштовно скачати Magnet unlocker на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Magnet unlocker для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Magnet unlocker на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Magnet unlocker (магнітний разблокировщик):

Magnet unlocker - програма, яка надає користувачеві можливість розблокування смартфона різноманітними способами. Доступно розблокування за допомогою струшування пристрою, при установці в док-станцію або при підключенні живлення. І заблокувати пристрій можна відповідно за допомогою відключення живлення або вилучення з док-станції.

Особливості гри:

  • інтуїтивне управління
  • Використання датчика освітленості і наближення
  • гарне оформлення


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,7
Голосів: 16

Скачати додаток Magnet unlocker (магнітний разблокировщик) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Magnet unlocker - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Magnet unlocker для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати магнітний разблокировщик на Android можна без реєстрації і смс!