Для того, щоб скачати Instapaper на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Instapaper на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Instapaper
Безкоштовно скачати Instapaper на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Instapaper для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Instapaper на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Instapaper:

Instapaper - корисна програма, що дозволяє відкласти перегляд або читання інтернет сторінок, щоб в подальшому читати відкладені матеріали оффлайн в зручний час. Вам більше не доведеться зберігати посилання в обране. Програма автоматично збереже для вас обраний контент, прибере рекламу і синхронізує з усіма вашими пристроями.

Особливості гри:

  • Інтелектуальне виділення і збереження
  • Можливість поділитися контентом
  • Зручна організація заміток по папках
  • Режим нічного читання
  • стабільність роботи


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 1

Скачати додаток Instapaper безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Instapaper - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Instapaper для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Instapaper на Android можна без реєстрації і смс!