Для того, щоб скачати Tablet Remote на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Tablet Remote на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Tablet Remote
Безкоштовно скачати Tablet Remote на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Tablet Remote для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Tablet Remote на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Tablet Remote (Tablet Remote 1.6):

Програма Tablet Remote дозволяє управляти одним Android пристроєм з іншого за коштами WiFi або Bluetooth. Користувачі зможуть дистанційно керувати відтворенням відео і аудіо, а також використовувати смартфон або планшет в ролі джойстика. В якості керуючих елементів доступні дії: назад, додому, меню, пошук; настройка яскравості і гучності, управління відтворенням: грати, наступне, попереднє, пауза; кнопки імітують джойстик.

Для управління, слід встановити Tablet Remote на кероване і управляє пристрою.
Root права не потрібні
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,5
Голосів: 30

Скачати додаток Tablet Remote (Tablet Remote 1.6) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Tablet Remote - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Tablet Remote для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Tablet Remote 1.6 на Android можна без реєстрації і смс!