Для того, щоб скачати GPS Tools на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати GPS Tools на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
GPS Tools
Безкоштовно скачати GPS Tools на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток GPS Tools для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми GPS Tools на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми GPS Tools (GPS Інструменти):

GPS Tools - додаток для калібрування супутникового модуля вашого смартфона. Програма використовує магнітний компас, вносить поправки в курс, швидкість і точність відображення даних. Після калібрування ви зможете максимально точно відстежити своє місце розташування.

Особливості гри:

  • Магнітний компас
  • Відсутність реклами
  • Швидка калібрування
  • Велика кількість супутників

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,3
Голосів: 29

Скачати додаток GPS Tools (GPS Інструменти) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати GPS Tools - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму GPS Tools для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати GPS Інструменти на Android можна без реєстрації і смс!