Для того, щоб скачати Lazy Clothes на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Lazy Clothes на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Lazy Clothes
Безкоштовно скачати Lazy Clothes на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Lazy Clothes для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Lazy Clothes на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Lazy Clothes (розміри одягу):

Lazy Clothes - універсальний конвертер розмірів одягу. Додаток допоможе перевести закордонні стандарти до ваших звичним значенням. У будь-який момент всю таблицю можна роздрукувати на принтері або відправити її електронною поштою. Ви можете вибрати міжнародний стандарт щоб отримати усереднені значення.

Особливості гри:

  • настроюється таблиця
  • Підтримка швидкого друку
  • миттєве конвертування
  • Величезна кількість категорій

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,8
Голосів: 3

Скачати додаток Lazy Clothes (розміри одягу) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Lazy Clothes - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Lazy Clothes для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати розміри одягу на Android можна без реєстрації і смс!