Для того, щоб скачати Quick System Info на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Quick System Info на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Quick System Info
Безкоштовно скачати Quick System Info на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Quick System Info для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Quick System Info на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Quick System Info для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Quick System Info для Андроїд.

Опис програми Quick System Info (Quick System Info PRO 3.5.5):

Quick System Info PRO - додаток для Android, що дозволяє швидко переглянути детальну інформацію про навантаження на процесор, оперативну пам'ять, побачити список встановлених програм, список активних процесів в пам'яті смартфона. Для деяких параметрів можна переглянути ще і більш детальну інформацію. Наприклад, температуру батареї, параметри вбудованого акселерометра і інші.
У списку активних процесів тап на назві дозволяє закрити процес. А в списку встановлених додатків є можливість зберегти резервну копію програми та / або деінсталювати програму зі смартфона.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,2
Голосів: 14

Скачати додаток Quick System Info (Quick System Info PRO 3.5.5) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Quick System Info - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Quick System Info для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Quick System Info PRO 3.5.5 на Android можна без реєстрації і смс!