Для того, щоб скачати Clean Master на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Clean Master на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Clean Master
Безкоштовно скачати Clean Master на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Clean Master для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Clean Master на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Clean Master (Майстер Очищення):

Clean Master - дуже корисна програма для всіх користувачів андроїд пристроїв. Вона допоможе Вам очистити кеш додатків, видалити непотрібні файли. Програма також забезпечує захист у реальному часі з антивірусним ядром і захищає Ваші особисті дані функцією AppLock.

Особливості гри:

  • Очищення історії
  • Диспетчер завдань
  • Просунутий менеджер додатків


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,7
Голосів: 249

Скачати додаток Clean Master (Майстер Очищення) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Clean Master - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Clean Master для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Майстер Очищення на Android можна без реєстрації і смс!