Для того, щоб скачати Retrica на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Retrica на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Retrica
Безкоштовно скачати Retrica на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Retrica для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Retrica на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Retrica (Ретріка):

Retrica - додаток дозволяє застосовувати фільтри для камери в режимі реального времені.Также в програмі є опції для редагування фотографій: віньєтка, розмиття, колажі. Є таймер. Ваші фото доповнить один з фірмовий логотипів на вибір.

Особливості гри:

  • Більше 100 фільтрів
  • Інструменти для обробки фото
  • Таймер
  • Додавання логотипу на фото

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,9
Голосів: 386

Скачати додаток Retrica (Ретріка) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Retrica - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Retrica для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Ретріка на Android можна без реєстрації і смс!