Для того, щоб скачати µTorrent на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати µTorrent на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
µTorrent
Безкоштовно скачати µTorrent на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток µTorrent для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми µTorrent на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки µTorrent для Андроїд. Робочий процес.
Скачати µTorrent для Андроїд.

Опис програми µTorrent (μTorrent 3.8):

μTorrent - знаменита і найпопулярніша програма для обміну файлами через інтернет. З її допомогою ви зможете завантажувати фільми, музику та будь-які інші файли безпосередньо на свій Android-смартфон або планшет, а також ділитися своїми файлами з іншими людьми по всьому світу.

μTorrent для Android дозволяє додавати torrent-файли як безпосередньо з інтернету, так і з карти пам'яті або внутрішньої пам'яті пристрою. Є можливість вказати папку збереження, обмежити швидкість завантаження і віддачі файлів.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 96

Скачати додаток µTorrent (μTorrent 3.8) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати µTorrent - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму µTorrent для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати μTorrent 3.8 на Android можна без реєстрації і смс!