Для того, щоб скачати Equalizer: Music player booster на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Equalizer: Music player booster на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Equalizer: Music player booster
Безкоштовно скачати Equalizer: Music player booster на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Equalizer: Music player booster для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Equalizer: Music player booster на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Equalizer: Music player booster для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Equalizer: Music player booster для Андроїд.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис програми Equalizer: Music player booster (Equalizer & Bass Booster 0.1):

Даний еквалайзер цілком може замінити музичний плеєр. Крім великої кількості встановлених пресетів і можливості створювати нові є можливість перемикати треки, регулювати гучність, змінювати баланс звуку і багато іншого. Програма відкривається в окремому невеликому віконці, що виглядає цікаво, але, на жаль, доступу до робочих столів не дає. Встановивши відповідні налаштування, еквалайзер можна згорнути, а повернутися до нього при бажанні можна з шторки. І найголовніше, щоб почути різницю у звучанні не забудьте натиснути кнопку «вкл» в лівому верхньому кутку. За замовчуванням вона відключена.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,9
Голосів: 177

Скачати додаток Equalizer: Music player booster (Equalizer & Bass Booster 0.1) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Equalizer: Music player booster - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Equalizer: Music player booster для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Equalizer & Bass Booster 0.1 на Android можна без реєстрації і смс!