Для того, щоб скачати Easy touch на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Easy touch на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Easy touch
Безкоштовно скачати Easy touch на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Easy touch для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Easy touch на Андроїд телефон або планшет.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис програми Easy touch (просте натиснення):

Easy touch - плаваюча кнопка швидкого доступу до необхідних і часто використовуваних функцій. З її допомогою можна включити Wifi, викликати ліхтарик, годинники та багато іншого. Кнопка знаходиться поверх меню і всіх процесів на екрані, натиснувши на яку відкриється напівпрозоре вікно з обраними опціями. Кнопка вільно переміщається по дисплею, а приховати її можна шляхом тривалого натискання. Для переходу до останніх завдань необхідно 2 рази натиснути Easy touch.

Особливості гри:

  • Вибір списку додатків
  • Різні теми оформлення
  • Налаштування авто запуску

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,7
Голосів: 41

Скачати додаток Easy touch (просте натиснення) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Easy touch - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Easy touch для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати просте натиснення на Android можна без реєстрації і смс!